Wiszące szafy rack

Automatyczne systemy sterowania, takie jak SSWiN, CCTV, KD czy systemy LAN, wymagają stosowania wielu, różnorodnych urządzeń elektronicznych. Ich niezawodność i bezpieczeństwo zależą od warunków, w których pracują.

Solidne szafy RACK umożliwiają prostą integrację poszczególnych urządzeń systemowych oraz chronią je przed uszkodzeniami i dostępem osób niepowołanych.

Wiszące szafy serwerowe mają zastosowanie głównie przy zestawianiu systemów opartych na ograniczonej liczbie urządzeń. Ich podstawową zaletą są niewielkie wymiary i łatwość instalacji w dowolnym miejscu. Wpusty kablowe, umieszczone w różnych miejscach, nie zawężają ilości możliwych lokalizacji. Wisząca szafa RACK zapewnia porządek w instalacji w małych firmach, domach i mieszkaniach. Dostępne akcesoria w postaci listew zasilających, półek, wentylatorów, zamków, organizerów i wentylatorów pozwalają na dopasowanie szafy do potrzeb wynikających z konkretnego zastosowania. Modułowa konstrukcja zabudowy sprawia że możliwe jest umieszczenie w szafie również urządzeń, które nie są wykonane zgodnie ze stardardem RACK.

x

Zapytaj o produkt